KURUMSAL
 
PRINTHEAD olarak, 14 yılı aşkın HP Large Format tecrübemiz ile iç mekan, dış mekan makineler ve reklam malzemesi konularında faaliyet göstermekteyiz.
 
MİSYON

Printhead reklam önceliği amaca uygun ekipmanı ve malzemeyi doğru şekilde iş ortaklarına beyanı ile başlar. Müşterilerimizin, ortaklarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyeti, firma yetkilileri tarafından gözetlenir. 
 
Teknolojiyi gereksiz yenilemenin yerine, optimum malzeme ve boya sarfiyatı ilişkisi içinde faydacı düşünceler ile çözümler üretip bunları hayata geçiriyoruz. Kabullenilmiş algıları tekrar gözden geçirip müşterilerimizin iş skalasına göre , günümüz şartlarına uygun doğru projelere destek veriyoruz ve ticarete olan inancımızı kabullenilmiş doğrular ile birleştiriyoruz.
 
VİZYON
 
Geçmişten kazandığımız birikim bizlere planlama ve projelendirmenin doğru ürünler ile çıkabileceğini gösterirken, aynı zamanda inandıklarımızın doğruluğunu bu gün tekrar pekiştirmiştir. Misyonumuz ihtiyaçları net bir şekilde belirlemektedir. Süreci belirleyen çalışmaları form (gördüklerimiz) - fonksiyon (ihtiyaçlarımız) - zanaat (tecrübe)olarak değerlendirerek siz değerli müşterilerimizin begenisine sunmaktır. Ailemiz bu süreci sonuca bağlamayı kendisine hedef edinmiştir.